Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

cech strona www znaczki  f rss t

 

Wołomin ul. Moniuszki 11

tel. 22 776 21 41; fax. 22 776 42 05

cech karta 17 12 2013

Karta klienta

Ważność kart klienta wygasła 31.12.2015

DSC 1294

Egzaminy zawodowe

W celu uzyskania informacji dotyczących egzaminów: czeladniczych i mistrzowskich oraz poprawkowych prosimy o kontakt

img3

Zus Rzemieślnika

Składka na ubezpieczenia rzemieślnika i osobę współpracującą od I-XII 2016 r. od podstawy 2433,00

img4

Nadzór szkoleń

Cech sprawuje nadzór nad przebiegiem przygotowania zawodowego pracowników młodocianych na podstawie upoważnienia Izby Rzemieślniczej

Uwaga przedsiębiorcy – rejestracja firmy w CEIDG jest bezpłatna
11.12.2013

Ministerstwo Gospodarki zaleca przedsiębiorcom zachowanie uwagi przy analizowaniu propozycji współpracy z firmami oferującymi odpłatne usługi polegające na wpisie do prowadzonych przez siebie rejestrów. W szczególności dotyczy to tych informacji i rejestrów, które odwołują się do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej.


Na rynku funkcjonują firmy przesyłające przedsiębiorcom oferty dokonania wpisu do prowadzonych przez siebie rejestrów. Żądają za to uiszczenia opłat w granicach 100-250 zł. Tego typu oferty nie mają jednak nic wspólnego z publicznym rejestrem prowadzonym przez Ministra Gospodarki: Centralną Ewidencją i Informacją o Działalności Gospodarczej, mimo że zawierają takie sugestie.
Wpis do rejestru – ewidencji działalności gospodarczej prowadzonej przez MG jest bezpłatny.
Więcej: