Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

cech strona www znaczki  f rss t

 

Wołomin ul. Moniuszki 11

tel. 22 776 21 41; fax. 22 776 42 05

cech karta 17 12 2013

Karta klienta

Ważność kart klienta wygasła 31.12.2015

DSC 1294

Egzaminy zawodowe

W celu uzyskania informacji dotyczących egzaminów: czeladniczych i mistrzowskich oraz poprawkowych prosimy o kontakt

img3

Zus Rzemieślnika

Składka na ubezpieczenia rzemieślnika i osobę współpracującą od I-XII 2016 r. od podstawy 2433,00

img4

Nadzór szkoleń

Cech sprawuje nadzór nad przebiegiem przygotowania zawodowego pracowników młodocianych na podstawie upoważnienia Izby Rzemieślniczej

Sekcje rzemiosł

 

Sekcje rzemiosł

 

Fryzjerstwo

 

FRYZJERSTWO

 

Fryzjerstwo Damskie

Ewa Bartosiewicz

Wołomin ul. Warszawska 8

 

Salon Fryzjerski BEATA

Beata Bogdanowicz

Radzymin ul. Strzelców Kaniowskich 10

 

AKADEMIA URODY

Małgorzata Bojanowska-Kościesza

Radzymin ul. Jana Pawła II 12 F

 

Studio Fryzjerskie Marzena

Marzena Kappy Boguszewska

Zielonka ul. Kolejowa 3a

 

Salonik Fryzjerski VIOLA

Wioletta Chruściel

Wołomin ul. Piłsudskiego 23

 

Studio Urody u Aldony

Aldona Filipczuk

Ząbki ul. Kwiatowa 26

 

 Fryzjerstwo

Monika Gasik

Kobyłka ul. Korsaka 6

 

Salon Urody CHANISS

Teresa Gilik Vel Kielak

Zielonka ul. Wyszyńskiego 9a

 

 

Fryzjerstwo Damskie

Marzena Gołębiewska

Wołomin ul. Kościelna 62

 

 

METAMORFOZA

Jakub Hoppe

Wołomin ul. Mieszka I 7

 

 FRYZJERSTWO

Krystyna Jaszcz

Wołomin ul. Armii Krajowej 42a

 

Fryzjerstwo

Marcin Jusiński

Radzymin ul. Batorego 1

 

Zakład Fryzjerski

Cecylia Kaczmarczyk

Marki ul. Piłsudskiego 154

 

Studio SOLEJ

Dariusz Kalinowski

Zielonka ul. Kolejowa 12

 

Studio Fryzur

Agnieszka Kamińska

Kobyłka ul. Zagańczyka 3a

 

 

SANDRA 2

Jolanta Kaska

Wołomin ul. Armii Krajowej 38a

 

Studio Urody KAMELEON

Marcin Kicler

Marki ul. Piłsudskiego 61

 

Studio Urody HAIR STYLE

Marzena Koc

Wołomin ul. Lipińska 21

 

Salon Fryzjerski ALICJA

Alicja Komorowska

Ząbki ul. Krasickiego 2

 

Salon Fryzjerski URSZULA

Urszula Kupiec

Wołomin ul. Armii Krajowej 123

 

Salon Fryzjerski EMILIA

Emilia Liwska

Marki ul. Główna 3

 

Salon Fryzjeski

Bartłomiej Morzyński

Duczki ul. Przytorowa 114

 

BOLERO

Izabela Marchlik

Ząbki ul. Orla 6/72

 

HAIR LINE Studio Fryzjersko Kosmetyczne

Irma Matak

Wołomin ul. Moniuszki 13

 

Studio Fryzur

Cezary Misiak

Wołomin ul. Wileńska 72/78

 

Zakład Fryzjerski

Teresa Miąskiewicz

Wołomin ul. Moniuszki 11

 

 

Salon Fryzjerski Beata

Beata Musielik

Tłuszcz ul. Zielona 11

 

Salon Fryzjerski

Marzena Popławska

Wołomin ul. Piłsudskiego 30 a

 

Salon Urody

Grażyna Paszewska

Wołomin ul. Mieszka I 10

 

S.P. NET

Wioletta Piekut

Kobyłka ul. Klonowa 23

 

Salon Fryzjerski KASIA

Irena Pietrak

Kobyłka ul. Wołomińska 2a

 

Salon Fryzjerski Krzysztof

Krzysztof Rymarczuk

Wołomin ul. Wileńska 80

 

Salon Fryzjerski Eden

Alicja Król

Zielonka ul. Kolejowa 61

 

Salon Fryzjerski SIENKIEWICZ

Przemysław Sienkiewicz

Wołomin ul. !-go Maja 26b

 

Zakład Stylizacji Fryzur

Monika Sochacka

Marki ul. Kościuszki 18

 

Salon Fryzjerski LIDIA

Lidia Walasek-Tomaszewska

Wołomin ul. Powstańców 6

 

Salon Fryzjerski ANNA

Anna Wróblewska-Gańko

Zielonka ul. Kolejowa 7b

 

Zakład Fryzjerski ANNA

Anna Zych

Kobyłka ul. Bohaterów Ossowa

 

Zakład Fryzjerski

Elżbieta Żochowska

Kobyłka ul. Ręczajska 11d

 

Kosmetyka

 

KOSMETYKA

 

 

Gabinet Kosmetyczny

Grażyna Szklarczyk

Justyna Zawadzka

Wołomin ul. Moniuszki11

 

 

Mechanika pojazdowa

 

MECHANIKA POJAZDOWA

 

Mechanika Pojazdowa

Dariusz Bartos

Poświętne Ręczaje Nowe 26

 

Mechanika Pojazdowa

Marek Bochacz

Wołomin ul. Kobyłkowska 32/8

 

Mechanika Pojazdowa

Henryk Błoński

Zielonka ul. Poniatowskiego 63

 

Zakład Mechaniki Pojazdowej

Zbigniew Błoński Wołomin

Wołomin ul. Armii Krajowej 85a

 

Mechanika Pojazdowa

Kazimierz Chabowski

Jadów ul. Głowackiego 29a

 

Mechanika Pojazdowa

Krzysztof Cieślak

Majdan ul. Złotej Góry 1

 

N.S.C. TRUCK

Andrzej Ciok

Zielonka ul. Mazowiecka 34b

 

Mechanika Pojazdowa

Józef Ciok

Ząbki ul. Lipowa 16

 

Mechanika Pojazdowa

Andrzej Czerski

Słupno ul. Warszawska 74

 

Peugeot Domurat Serwis Specjalistyczny

Marek Domurat

Wołomin ul. Kleeberga 4

 

Mechanika Pojazdowa

Marek Dobek

Wołomin ul. Topolowa 61

 

GIET CAR

Stanisław Gietka

Wołomin ul. Szosa Jadowska

 

GÓRKA AUTO

Andrzej Górka

Radzymin ul. Letnia 9

 

 

Mechanika Pojazdowa

Andrzej Kaszuba

Ząbki ul. Piłsudskiego

 

Naprawa Samochodów Japońskich

Paweł Kot

Marki ul. Pieniżka 1

 

Trans Loco

Krzysztof Kolasiński

Wołomin ul. Poniatowskiego 40

 

SPORTBAND

Jacek Kowalski Tomasz Kowalski

Słupno ul. Jana Pawła II 62

 

AUTO PUPH

Ryszard Kielak

Wołomin ul. Zakładowa 1b

 

SKLEP MOTORYZACYJNO WULKANIZACYJNY

Andrzej Kostro

Wołomin ul. Powstańców 29a

 

AUTO MIX

Marcin Kośnik

Wołomin ul. Powstańców 28

 

AUTO KROGULEC

Rafał Krogulec

Duczki ul. Zachodnia 2

 

Mechanika Pojazdowa

Krzysztof Liwak

Marki ul. Słoneczna 2e

 

 

MIR CAR

Mirosław Mirkowicz

Ząbki ul. Wyszyńskiego 10

 

 

AUTO COMPLEX

Wiesław Nasiłowski

Zielonka ul. Armii Ludowej 15

 

 

 

OPEL SERWIS

Robert Pazio

Kobyłka ul. Ks. Marmo 16a

 

Mechanika Pojazdowa

Stanisław Pazio

Leśniakowizna ul. Kasprzykiewicza 223

 

Mechanika Pojazdowa

Mariusz Pazio

Wołomin Majdan ul. Racławicka 57

 

HETMAN Mechanika Pojazdowa

Paweł Potocki

Kobyłka ul. Kościuszki 13

 

Mechanika Pojazdowa

Paweł Ruciński

Kobyłka ul. Zaciszna 8

 

Rudnik Sp. Z.O.O.

Krzysztof Rudnik

Wołomin ul. Partyzantów 44

 

AUTO KLINIKA

Sławomir Sabala

Wołomin ul. Słowackiego 28

 

GPS

Grzegorz Sikora

Duczki ul. Ręczajska 1

 

Mechanika Pojazdowa

Henryk Siwek

Wołomin ul. Armii Krajowej 105a

 

AUTO SYSTEM

Jan Sobański

Kobyłka ul. Konopnickiej 13

 

 

Mechanika Pojazdowa

Stanisław Tymiński

Marki ul. Słoneczna 29

 

Centrum Serwisowe

Stanisław Tabat

Wołomin ul. Duczkowska 17

 

 

AUTO STARTER

Edward Turowski

Kobyłka ul. Szeroka 3

 

 

AUTO SERVICE

Kamil Załęski

Wołomin ul. Ogrodów Działkowych 2

 

Zakład Usługowy Mechaniki Pojazdowej

Tadeusz Zbieć

Kobyłka ul. Warszawska 20

 

ZYCH AUTO

Grzegorz Zych

Zagościniec ul. Graniczna 11

Blacharstwo lakiernictwo

 

BLACHARSTWO LAKIERNICTWO

 

Blacharstwo-Lakiernictwo

Krzysztof Bański

Wołomin Stare Grabie 28

 

TIGER AUTO

Mariusz Bartochowski

Kobyłka ul. Napoleona 4

 

PERFECT AUTO SERVICE

Rafał Poddębski Radosław Tyszka

Wołomin ul. Szara 2

 

Elektromechanika

 

ELEKTROMECHANIKA

 

Elektromechanika Pojazdowa

Krzysztof Woźniewicz

Wołomin ul. Widna 19

 

ESKIMO

Andrzej Żak

Wołomin ul. Moniuszki 9

 

 

Stolarstwo

 

STOLARSTWO

 

BROG Pol

Cezary Brogosz

Wołomin ul. Popularna 9

 

STOL Dom

Bogdan Czerwiński

Wołomin ul. Geodetów 31

 

Stolarstwo Produkcja i Usługi

Zbigniew Flaga

Wołomin Nowe Lipiny ul. Wspólna 5a

 

Stolarstwo

Waldemar Gawin

Jadów ul. Poniatowskiego 29

 

RAMZET

Zdzisław Jałosiński

Duczki ul. Przytorowa

 

STOLKAN

Edward Kania

Wołomin ul. Partyzantów

 

Stolarstwo

Bogdan Krawczyk

Zagościniec ul. Letniskowa 7

 

Stolarstwo Budowlane

Ryszard Kusiak

Kobyłka ul. Konopnickiej 11c

 

 

Zakład Stolarski

Janusz Skibniewski

Poświętne Turze 28

 

Usługi Stolarskie

Mieczysław Stefański

Kobyłka ul. Krechowiecka 23

Usługi budowlane

 

USŁUGI BUDOWLANE

 

CIAŁ BUD

Wiesław Ciałkowski

Radzymin Ciemne 17

 

Dariusz Krupa

Zielonka u. Brzozowa 1

 

Usługi Budowlane Dom

Jan Mućka

Tłuszcz ul. Willowa 15

 

STROP BUD Zakład Usługowy

Henryk Oleksiak

Duczki ul. Poprzeczna 5

 

 

INSTALATOR

Henryk Sacharczuk

Zielonka ul. Prosta 1

 

Usługi Budowlane

Józef Szymański

Lipinki ul. Piaskowa 14 a

 

KŁES BUD Usługi Budowlane

Zbigniew Złotkowski

Łomianki ul. Zielona 11

 

Usługi Budowlane

Tadeusz Stworzyjan

Ząbki ul. Gajowa 4

 

 

Piekarnictwo, cukiernictwo

 

PIEKARNICTWO, CUKIERNICTWO

 

MI DENT SERVICE

Mirosław Dąbkowski

Stary Dybów ul. Napoleońska 68

 

LEDAN Leszek Krupa

Piekarnia Pawełek

Wołomin ul. Legionów 66

 

 

 

Pracownia Cukiernicza

Jan Andrzej Kwiatek

Jadów ul. Poniatowskiego 14

 

Piekarnia Jadowska

Mirosław Laska

Jadów ul. Dreszera 15

 

TADEK Cukiernia

Małgorzata Nabit

Radzymin Mokre 48a

 

DAR MAR Cukiernia

Dariusz Rumin

Ząbki ul. Batorego 18

 

Piekarnia Cukiernia

Józef Tokarski

Wołomin ul. Wileńska 43

 

Pracownia Cukiernicza SP. J.

Dariusz Wiśniewski

Wołomin ul. Armii Krajowej 52

 

Gastronomia

 

GASTRONOMIA

 

HOTEL LIVIA

Anna Grączyńska

Wołomin ul. Mariańska

 

Firma Cateringowa HAJN

Paweł Hajn

Warszawa ul. Wittiga 1/24

 

KWIAKRA

Mirosława Krasnodębska

Wołomin ul. Geodetów 2

 

PPHU BATORY SP Z.O.O.

Sławomir Matak

Tłuszcz ul. Batorego 9

 

ANDARA Kawiarnia Restauracja

Eugenia Oniszk

Tłuszcz ul. Reymonta 15

 

U PIETRZAKÓW

Marek Pietrzak

Zielonka ul. Lipowa 20

 

Kreatorzy Smaku

Gracjan Seidel

Warszawa ul. Czerwonych Beretów 7

 

GALOP Firma Handlowo Usługowa

Artur Świerżewski

Zielonka ul. Poniatowskiego 46a

 

Introligatorstwo

 

INTROLIGATORSTWO

 

Usługi Introligatorskie

Kazimierz Łuniewski

Kobyłka ul. Nowa 1b

Rzeźnictwo wędliniarstwo

 

RZEŹNICTWO WĘDLINIARSTWO

 

Masarnia Wędlin Tradycyjnych

Danuta Jasińska

Klembów ul. Żymierskiego 9

 

MARETA S.J.

Andrzej Kołbuk

Kobyłka ul. Gospodarcza 2a

 

EW MET Zakład Garmażeryjny

Grzegorz Trojan

Wołomin ul. Rolna 12

Tapicerstwo

 

TAPICERSTWO

 

Tapicerstwo Samochodowe

Krzysztof Kacprzak

Marki ul. Piłsudskiego 154

 

Tapicerstwo

Robert Krystosiak

Wołomin ul. Chrobrego 4e

 

Usługi Tapicerskie

Zawadzki Zbigniew

Kobyłka ul. Długosz 4

Elektryka

 

ELEKTRYKA

 

Instalatorstwo Elektryczne

Tadeusz Książek

Wołomin ul. Duczkowska 16

 

Faucon

Kazimierz Marszał

Wołomin ul. Głowackiego 76

 

PIOTREL Elektronika Elektromechanika

Piotr Wites

Wołomin ul. Sasina 54

 

Elektroinstal

Jarosław Wojtkowski

Kobyłka ul. Duńska 2

 

Józef Wysocki

Wołomin ul. Kobyłkowska 7 b

Krawiectwo

 

KRAWIECTWO

 

Usługi Krawieckie

Krzysztof Kozłowski

Wołomin ul. Republikańska 18

 

Salonik Krawiecki Małgoś

Małgorzata Kowalczyk

Klembów ul. Mazowiecka 69

ORGANOMISTRZOSTWO

 

ORGANOMISTRZOSTWO

 

Handel

 

HANDEL

 

Sklep RITA

Krzysztof Ambroziak

Warszawa ul. Podkowy 82d

 

Handel Artykułami Przemysłowymi i Spożywczymi

Cezary Czarnowski

Wołomin ul. Stare Grabie 28

 

 

MALJO

Joanna Maleszewska

Ząbki ul. Łąkowa 34 a

Handel Artykułami Przemysłowymi

Danuta Sieradzka

Tłuszcz ul. Warszawska 15

 

MEBLOSTYL

Adrian Kalinowski

Tłuszcz Dworzec PKP

 

MAXIMUS Sklep

Hanna Misiak

Wołomin Lipinki ul. Kolejowa 1

 

Adam Świeża

Jadów ul. Poniatowskiego 6

 

 

Sklep Spożywczo Przemysłowy

Kazimierz Tokarski

Wołomin ul. Jasna 4

 

 

Ślusarstwo

 

ŚLUSARSTWO

 

Zakład Ślusarski

Józef Czarkowski

Wołomin ul. Legionów 115

 

AUSTENIT

Zbigniew Sztajerwald

Warszawa ul. Dobra 89a/10

 

Ślusarstwo

Zygmunt Tokarski

Wołomin ul. Wileńska 57

Hydraulika

 

HYDRAULIKA

 

S.C. Instalatorstwo Sanitarne

Sylwester Dąbrowski

Duczki ul. Przytorowa 106a

 

ZYGMAR BIS

Zygmunt Gierej

Wołomin ul. Sławkowska

 

Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe

Janusz Łowisz

Wołomin ul. Partyzantów

 

INSBUD

Robert Maliszewski

Kobyłka ul. Akacjowa 5

 

MIRMAX

Mirosław Matusik

Wołomin ul. Sienkiewicza 9

Instalatorstwo Sanitarne i Gazowe

Jan Pędzik

Ząbki ul. Ceglana 3

 

INSTALATORSTWO SANITARNR I GAZOWE

Jan Pęzik

Ząbki ul. Ceglana 3

 

INSTALATOR ZPHU

Zdzisław Rzempołuch

Wołomin ul. Ossowska 9

 

HYDRO GAZ MED.

Zbigniew Szymczyk

Wołomin ul. Popularna 8

 

 

INSTAL BUD

Szczepan Mielczarczyk

Kobyłka ul. Ejtnera

 

INSTGAZ

Janusz i Ireneusz Noskiewicz

Zielonka ul. Wesoła 5

 

Instalatorstwo Sanitarne

Zbigniew Walaszczyk

Wołomin ul. Piłsudskiego 45

 

INSTAL MARK S.C.

Marek Walaszczyk

Wołomin ul. Jasna 1

 

Tokarstwo

 

TOKARSTWO

 

PPHU TOK FREZ

Sławomir Wnuk

Wołomin ul. Łukasiewicza 7